ANA SAYFA
HAKKIMIZDA CAMIN TARİHİ ÜRÜNLER UYGULAMALAR REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 

HATİPOĞLU PLASTİK A.Ş.

Hatipoğlu Grubu kuruluşu olan Hatipoğlu Yapı Elemanları San. Tic. A.Ş. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde 8.000 m² kapalı toplam 20.000 m² açık alan üzerinde kurulu çağdaş ve modern tesislerinde, yılda 15.000 ton EUROPEN markalı PVC pencere profilleri üretimi gerçekleştirmektedir. Aynı ünitede yılda 100.000 adet kapasiteli PVC Pencere, Kapı ve Panjur sistemlerinin üretimi de yapılmaktadır.

Hatipoğlu Cam A.Ş.'nin patentli ısıcam üretim desteğini de alan firma, bu özelliği ile Türkiye'nin önde gelen kuruluşu olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Avrupa standartlarında kalite hedef alan, titiz üretim anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Hatipoğlu Yapı Elemanları San. A.Ş. yurt içindeki pazar payını hızlı bir şekilde büyütmüş; Avrupa ve Orta Doğu'da hatırı sayılır bir üne kavuşmuştur. Dünya pazarındaki gelişmeleri değişken tüketici ihtiyaç ve taleplerini yakından takip eden firma, bu doğrultularda ürün yelpazesini genişletmeyi ön planda tutmuştur.

Yaptığı yatırımlar sonucu mamüllerini, Avrupa standartlarında üretimi gerçekleştirecek bir teknolojik aşamaya ulaşmak, toplam kalite anlayışı doğrultusunda TSE ve TSEK belgelerinin yanında ISO 9002, Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesi ve satış sonrası hizmet belgelerini de eklemiştir. Tesislerindeki, ileri teknoloji ekipmanlarla donatılmış laboratuvarlarda test edilen EUROPEN PVC pencere profilleri son kullanıcıya en mükemmel şekliyle ulaştırmaya çalışmaktadır.

EUROPEN PVC pencere profilleri, uzun süren çalışmalar sonucunda, Türkiye mimarisine uygun ve uyumlu olacak şekilde Türk ve Avusturyalı mühendislerin ortak çalışmasıyla tasarlanmıştır.

 

Hakkımızda | Camın Tarihi | Ürünler | Uygulamalar | Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim Hatipoğlu Cam A.Ş.